Çarşı Oto Kiralama

6 Eylül mahallesi Anafartalar caddesi barutçu işhanı kat 1

Damla Damla

Azarbeycan bulvarı kaya evleri b blok no:24 EDREMİT BALIKESİR

Doruk Doruk

Altınoluk Mahallesi Akçam Caddesi No:22/A

Temizel Oto Kiralama

Şahindere mahallesi kandaklar caddesi no:2 ( altınoluk mert otel altı

Baltacıoğlu Baltacıoğlu

Cumhuriyet Caddesi Askerlik Şubesi Yanı No:218

Kocaeli Filo Arac Kiralama

balıkesir edremit kadıköy mah canakkaleyolu cad no/94-3

Mega Mega

Akıncılar mah. tekin sok. no 6 merkez (ttm mega yıldız lokantası yanı


Araç Kiralama

                Lüks araç arıyorsanız ve istediğiniz türdeki araçları bulamıyorsanız sizde diğer tüm müşterilerimiz gibi  Balıkesir rent a car olarak bizleri tercih etmelisiniz. Bulunan araçların hepsi lüks araçlardan oluşmaktadır. Bunun yanı sıra tüketicilerin çok sık olarak tercih ettiği araçları da kiralama firmamızda kolay bir şekilde bulabilirsiniz. Bunun için bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Çalışanlarımız size her türlü konuda yardımcı olacaklardır.

                Araç Kiralama firmalarında bulunan araçların hepsi düzenli olarak bakımdan geçmektedir. Özellikle uzun bir yolculuğa çıkacağınız zaman araçlarda herhangi bir sorunla karşılaşmayacak ve sizde rahat bir şekilde yolculuk yapabileceksiniz.

                Ucuz Araç Kiralama sadece kişilere değil aynı zamanda firmalara da araç kiralaması yapmaktadır. Sizde kaç yıl istiyorsanız sözleşmede bunu belirterek ihtiyacınız olan türdeki araçları kolay bir şekilde kiralayabilirsiniz. Kiralanan araçlarının hepsinin bakım ve kontrolleri Bizler tarafından yaptırılmakta ve bu durum size hiçbir şekilde yansıtılmamaktadır. Sizde iyi bir hizmet almak istiyorsanız Lüx Araç Kiralama larını tercih etmelisiniz.